Menu
Paket Servis
Franchise

HAKKIMIZDA

Sokak yemeklerine rafine bir dokunuş getiren Snob Street Food, keyfi odağına alan bir lezzet deneyimi sunuyor. Sokak lezzetlerinin dinamizmini; kaliteli ve temiz malzemeler kullanan eğitimli şeflerle gurme bir deneyime dönüştürmeyi başarıyor. Bu benzersiz deneyimin arkasında dünyanın farklı kültürlerinden ve sokaklarından alınan ilham, yıllar süren bir araştırma ve tabii sokağa duyulan saygı var. Yerel lezzetleri ve dünyadan sokak lezzetlerini şehrin yeme içme düzenine kazandıran Snob, hem malzemeden ödün vermeyerek, hem de genç şeflerle çalışarak sürdürülebilirliği odağına alıyor. Keyifle lezzeti, sokak yemekleri ile kaliteyi bir araya getiren Snob, şehrin gözde noktalarında sizi ayaküstü keyfe davet ediyor.

VİZYON & MİSYON

Sokak lezzetlerinin gastronomi çıtasının yüksek olamayacağını kim söyledi?

Doğru anda yenen bir sokak lezzetinin bıraktığı izin farkındayız. İçimizi kıpır kıpır eden bir konser çıkışı, heyecanlı bir maç öncesi ya da iki işimizin arasında fırsat bulup yediğimiz sokak yemeklerinin lezzeti, onlarla ortaklaşa giden ritüellerden doğuyor. Sokağın dinamizminden gelen heyecan, beklenmedik lezzetlerle buluşunca ortaya ayaküstü, ama unutulmaz bir lezzet deneyimi çıkıyor.

Biz de bu benzersiz deneyimin peşinde dünyanın farklı ülkelerini, şehirlerini ve sokaklarını gezip sokak lezzetlerini yüceltmenin yollarını araştırdık. Mutfak okullarından mezun genç şeflerimiz, en kaliteli ve temiz gıdalarla sokak lezzetlerine hak ettikleri değeri vermek için çalışıyorlar. Sokak lezzetlerinin dinamizmini en iyi şekilde yansıtan genç şeflerin ekosistemdeki yerini çok önemsiyoruz. Yerel lezzetlerimize sahip çıkarak, onları şehrin yeme içme kültürünün bir parçası haline getiriyoruz. Dünyanın farklı kültürlerinden lezzetlerle de bambaşka kültürlerin sokaklarına açılan bir kapı olmayı hedefliyoruz.

Yemek yemek bizim için her şeyden önce bir keyif. Bize konfor veren, içimizi mutlulukla dolduran ve atmosferinden, tasarımına her aşamasıyla keyfi size yaşatan bir deneyim yaratmayı amaçlıyoruz. Her lezzeti, kendine özel ritüelleriyle sunuyor, ayaküstü lezzet deneyimini ince düşünülmüş detaylarla taçlandırıyoruz.

Sokak her zaman bizi bekliyor. Tüm dinamizmiyle, her daim değişiyor ve dönüşüyor. Belki de bu hareket bizi sokağa çekiyor. Bu belirsizlikten doğan çekicilik bizde bir merak uyandırıyor. Sokağın da eğlencesi buradan geliyor. Her şeyin tekdüzeleştiği bu günlerde, aradığımız hareketi tatmak için Snob Street Food sizi bekliyor. Sokağı çok özlemedik mi?